O nas – Donmet

Poznaj nas

Fabryka sprzętu autogienicznego DONMET, założona w 1990 roku, jest największym na Ukrainie przedsiębiorstwem zajmującym się projektowaniem i produkcją certyfikowanego sprzętu gazowo-tlenowego do cięcia, spawania i lutowania.
W trakcie wielu lat działalności, specjaliści fabryki opracowali i opatentowali dziesiątki własnych produktów, które później zostały wdrożone do produkcji seryjnej. W ramach niej wyróżnić należy reduktory tlenowe, gazowe, dwutlenko-węglowe i spożywcze, frezy ręczne, maszynowe i specjalne, szeroki asortyment palników do spawania, lutowania, nagrzewania i pokrycia dachowego. W asortymencie znajdują się także instalacje cięcia dmuchawą do stali stopowej i stali nierdzewnej z proszku żelaza, które są wykorzystane podczas cięcia żeliwa i gatunków stali wysokochromowych itp.
Produkcja fabryki DONMET z powodzeniem jest używana w wielu fabrykach, kopalniach i przedsiębiorstwach przemysłowych Ukrainy, Portugalii, Rumunii, krajów Bałtyckich, WNP oraz Bliskiego Wschodu. Fabryka DONMET to ponad 70 artykułów, 45 partnerów regionalnych w 10 krajach.
DONMET-EUROPE zaprasza Państwa do współpracy!

Designed by Blue Owl